Zhoubný kmen: Nákaza (Zhoubný kmen, #1) Guillermo del Toro

ISBN:

Published:

Hardcover

432 pages


Description

Zhoubný kmen: Nákaza (Zhoubný kmen, #1)  by  Guillermo del Toro

Zhoubný kmen: Nákaza (Zhoubný kmen, #1) by Guillermo del Toro
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 432 pages | ISBN: | 9.16 Mb

Byli tu vždy. Upíři. V ústraní a temnotě. Čekali. Teď přišel jejich čas. Během týdne dostanou Manhattan. Za měsíc celou zemi. Za dva měsíce - celý svět.Boeing 777 přiletí na letiště JFK v New Yorku a v pořádku roluje k terminálu, když tu se najednouMoreByli tu vždy. Upíři. V ústraní a temnotě. Čekali. Teď přišel jejich čas. Během týdne dostanou Manhattan. Za měsíc celou zemi. Za dva měsíce - celý svět.Boeing 777 přiletí na letiště JFK v New Yorku a v pořádku roluje k terminálu, když tu se najednou letadlo zastaví a systémy přestanou reagovat. Všechny rolety v okénkách jsou zatažené, nikde žádné světlo, komunikační kanály utichly.

Pozemní personál tápe ve zmatku, než konečně povolá na pomoc tým pro vyšetřování biologických hrozeb. Na palubu letadla vstupuje Dr. Efraim Goodweather, šéf týmu, a z toho, co tam najde, mu ztuhne krev v žilách.Co se děje, naopak dobře chápe Abraham Setrakian, starý pán, který přežil holocaust, pak se stal vídeňským profesorem a nakonec zastavárníkem ve Španělském Harlemu. Ví, že v tuto chvíli začíná válka...Rozhoří se monumentální bitva s vampýřím virem, který zamořuje ulice New Yorku.

Doktor Goodweather, ke kterému se přidá Setrakian a pestrá hrstka bojovníků, se musí pokusit nákazu zastavit a zachránit město, v němž žijí i jeho manželka a syn.Vizionářský tvůrce oskarového filmu Faunův labyrint Guillermo del Toro a spisovatel, nositel Hammettovy ceny, Chuck Hogan společně vložili svou fantazii do smělého, epického románu o děsivé bitvě mezi člověkem a vampýrem, který ohrožuje veškeré lidstvo. Toto je první díl napínavé trilogie a neobyčejného mezinárodního vydavatelského počinu.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Zhoubný kmen: Nákaza (Zhoubný kmen, #1)":


getannanow.com

©2014-2015 | DMCA | Contact us